Start » Kosiarki

Rodzaje kosiarek

25 marca 2010 0 Komentarzy

kosiarka spalinowaKosiarka to absolutnie niezbędnie urządzenie, jeśli komuś marzy się piękny i zadbany trawnik. Oferta rynkowa w tym zakresie jest obecnie bardzo duża – klienci naprawdę mają w czym wybierać. Zdecydowanie największą popularnością wśród nich cieszą się tradycyjne kosiarki.

Tutaj wyszczególnić można wiele ich rodzajów, a zatem zasilane słonecznymi bateriami lub akumulatorami, spalinowe, ręczne oraz elektryczne. Istnieją również i takie automatyczne – najlepsze są dla osób wymagających. W sprzedaży dostępne są modele zarówno zaopatrzone w kosz, jak i bez niego – warto jednak kupić kosiarkę z koszem, jest to zdecydowanie wygodniejsze.

Kosze odznaczają się zróżnicowaną pojemnością – obowiązuje tutaj zasada, że im jest ona większa, tym mniej czasu zajmie koszenie. Pojemność ta w praktyce waha się w przedziale pomiędzy dwudziestoma sześcioma litrami a trzystu pięćdziesięcioma (to już w minitraktorkach). Większość kosiarek posiada wskaźniki, dzięki którym wiadomo w jakim stopniu kosz jest napełniony.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.