Start » Nasz serwis

Kilka słów o naszym serwisie

24 listopada 2009 0 Komentarzy

kosiarki-nasz-serwisSerwis „kosiarki” jest częścią składową dużego wortalu informacyjnego o tematyce ogrodniczej – do-ogrodu.info. Jego celem jest zebranie wszystkich ważnych informacji dotyczących kosiarek elektrycznych, spalinowych czy podkaszarek ogrodowych w jednym miejscu w sieci. Łatwy dostęp do wiedzy to priorytet, którym kierowaliśmy się w trakcie powstawania serwisu. Jeżeli jesteś posiadaczem ogrodu i zamierzasz zakupić kosiarkę bądź potrzebujesz pomocy, zapraszamy do przeczytania wielu ciekawych i pomocnych artykułów oraz do kontaktu z najlepszymi specjalistami w branży. Nasz serwis bowiem, zaopatrzony jest w wielką bazę producentów, importerów oraz wykonawców z branży nawadniania ogrodów. Baza posegregowana jest wg województw, dzięki czemu łatwiejsze staje się znalezienie odpowiedniej firmy.

Zapraszamy również wszelkiej maści specjalistówzwiązanych z branżą kosiarek i innych urządzeń mechanicznych do ogrodu, dostawców sprzętu oraz producentów do współpracy z nami. Zachęcamy do ogłaszania się na stronach naszego serwisu. Stańcie się jeszcze bardziej widoczni w sieci. Nasz serwis odwiedza dziennie xx internautów, potrzebujących Waszej pomocy.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.